БЛОГ

БЛОГ

КОРИСНІ СТАТТІ

Брандмауер — 03 червня 2021

Як уберегти дерев’яні конструкції від вогню?

Дерев’яні елементи в інтер’єрі або ж цілий дерев’яний будиночок виглядають гарно. А як щодо безпеки? 🔥
Чи знаєте ви, що для загоряння деревини необов’язковий прямий контакт із вогнем? Дерево починає горіти через нагрівання до певної температури — для кожної породи вона різна.

Читати повністю ...
Брандмауер — 27 травня 2021

Кожне приміщення палає по різному. Чому ?

Кожне приміщення палає по-різному. Чому? Розбираємося нижче 👇🏻
От трудяться ваші працівники, трудяться, і не знають, що роблять вони це у вибухопожежному небезпечному приміщенні. Не уявляють, що достатньо більше 28 °С, і все за мить спалахне

Читати повністю ...
Брандмауер — 20 травня 2021

ЧИ ГОТОВІ УКРАЇНСЬКІ ВОГНЕБОРЦІ ДОЛАТИ ПОЖЕЖІ У ВИСОТНИХ БУДИНКАХ ?!

Київ полюбляє хмарочоси та навіть випередив за їх кількістю Лондон: 1222 проти 1165. Із такими результатами столиця посіла 8 місце у світі в рейтингу міст із найбільшою кількістю висотних будівель.
Та чи готові наші вогнеборці в разі лиха впоратися з пожежею на такій висоті?

Читати повністю ...
Брандмауер — 13 травня 2021

Чи потрібні в Україні автономні пожежні сповіщувачі (АПС)?

Яскравий приклад того, як АПС рятує життя мільйонам людей, продемонструвала Америка. У 60-их роках минулого століття стався ряд численних пожеж, після яких США прийняли закон про обов’язкове встановлення АПС у всіх домівках.

Читати повністю ...
Брандмауер — 6 травня 2021

Аерозольна система пожежогасіння: що це, як і навіщо ?

На вашому підприємстві почалася пожежа — ваші дії ?

Якомога швидше телефонувати 101 і мерщій за вогнегасником!

Та чи достатньо одного вогнегасника?

А два? Може, три? Або ж одна аерозольна система пожежогасіння.

Як працює система пожежогасіння?

Читати повністю ...
Брандмауер — 5 червня 2021

В Україні змінюють системи протипожежного захисту

Для підвищення пожежної безпеки в Україні планують впровадити сучасні системи пожежогасіння тонкорозпиленою водою. У проекті змін до ДБН В.2.5-56-2014 «Системи протипожежного захисту» міститься низка сучасних рішень для підвищення пожежної безпеки, зокрема, передбачено застосування систем пожежогасіння тонкорозпиленою водою.


Читати повністю ...
БЛОГ

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ

Брандмауер —03 червня 2021

Як уберегти дерев’яні конструкції від вогню?

Дерев’яні елементи в інтер’єрі або ж цілий дерев’яний будиночок виглядають гарно. А як щодо безпеки?
Чи знаєте ви, що для загоряння деревини необов’язковий прямий контакт із вогнем? Дерево починає горіти через нагрівання до певної температури — для кожної породи вона різна. Однак пришвидшує процес тривале нагрівання. У такому випадку для самозаймання деревини достатньо 100-110°С. А контакт із киснем допомагає вогню поширюватися швидше.
Один із способів захистити деревину від займання — хімічна обробка. Матеріал просочують спеціальною рідиною та покривають фарбою. Це дає змогу убезпечитися від великих пожеж та мінімізувати наслідки. Таким чином вогонь не буде поширюватися, але сама деревина може й далі тліти.
Просочують деревину так званими антипіренами. Ці речовини під час нагрівання деревини плавляться й покривають поверхню оболонкою, яка перешкоджає доступ кисню.
Просочують не будь-яку поверхню. Для обробки НЕ ПІДХОДЯТЬ:

 • мерзла деревина
 • поверхня з лакофарбовим покриттям
 • деревина з жирними плямами
 • покрита оліфою, фарбою чи іншими матеріалами, які не пропускають воду, деревина
Перед просочуванням потрібно підготувати поверхню:
 • наливи чи залишки смоли видалити скребками
 • бруд та пил очистити щіткою або обдути стисненим повітрям безпосередньо перед

Брандмауер — 27 травня 2021

Кожне приміщення палає по різному. Чому ?

От трудяться ваші працівники, трудяться, і не знають, що роблять вони це у вибухопожежному небезпечному приміщенні. Не уявляють, що достатньо більше 28 °С, і все за мить спалахне.
Як таке можливе?
Зверніть увагу на те, які види речовин і матеріалів зберігаються чи переробляються на вашому підприємстві. Відповідно до цього є 4 категорії приміщень за вибухопожежною та пожежною небезпекою.
🔺 А — вибухопожежно-небезпечна
🔺 Б — вибухопожежно-небезпечна
🔺 В — пожежно-небезпечна
🔺 Г — помірнопожежно-небезпечна
🔺 Д — зниженопожежно-небезпечна
Навіщо мені знати ці категорії?
Якщо ви до кінця не розумієте властивості речовин і матеріалів, з якими працює ваша команда, уникнути вогняного лиха неможливо. І який результат?
 • десятки постраждалих;
 • величезні збитки та штрафи;
 • вимушений тривалий перестій;
 • можливе припинення роботи підприємства.
Як визначити категорію приміщення?
Найкращий та найнадійніший варіант — довіритися професіоналам. Усе, що для цього потрібно — дати нашій команді провести детальні розрахунки. Як результат — ваше підприємство захищене від несподіваних вибухів та займань.
А самостійно визначити категорію хіба не можна?
Деякі керівники вважають, що все дуже просто: достатньо подивитися на склад матеріалів і зрозуміти, чи висока ймовірність їх займання. Насправді ж, це складний процес із урахуванням десятків факторів, як-от, надлишковий тиск вибуху. Навряд ви пам’ятаєте формули для його знаходження зі шкільної програми.
Залишилися ще запитання? Тоді не вагайтесь і телефонуйте +38 063 03 94 111 протипожежній компанії “Брандмауер”. Ми подбаємо про безпеку вашого підприємства
Брандмауер — 20 травня 2021

ЧИ ГОТОВІ УКРАЇНСЬКІ ВОГНЕБОРЦІ ДОЛАТИ ПОЖЕЖІ У ВИСОТНИХ БУДИНКАХ ?!

Київ полюбляє хмарочоси та навіть випередив за їх кількістю Лондон: 1222 проти 1165. Із такими результатами столиця посіла 8 місце у світі в рейтингу міст із найбільшою кількістю висотних будівель. Та чи готові наші вогнеборці в разі лиха впоратися з пожежею на такій висоті?
Передусім поглянемо на статистику. За 2020 рік ліквідували більше 100 тисяч пожеж, понад 30 тисяч із яких припадає саме на житловий сектор.
Щоб загасити вогонь на такій висоті, необхідно забезпечити 3 основні фактори:
Умови для самостійної евакуації мешканців
Як це повинно бути:

 • Спрацьовують датчики пожежної сигналізації;
 • запускається протипожежна система димовидалення;
 • відчиняються люки димовидалення.
Як це насправді:
 • датчики пожежної сигналізації демонтовані;
 • клапани димовидалення зачинені чи перекриті перетинками;
 • балкони засклені, а отже, немає одного зі шляхів порятунку.
Умови для пожежних підрозділів на жаль, і без того нелегка робота вогнеборців ускладнена додатковими труднощами. Відсутня спеціальна техніка. За даними 2015 року близько 50% підрозділів недоукомплектовані пожежними автодрабинами та автопідіймачами, а 80% наявних вичерпали свій моторесурс.
 • Складно під’їхати до будівлі
 • Габаритна спецтехніка часто не може добратися до місця пожежі через велику кількість припаркованих автомобілів.
 • Багато рослинних насаджень
Ще одна перепона на шляху до рятування людей — високі та густі насадження, що ростуть навколо будинку. Умови для гасіння пожежі на висоті.
У вогнеборців є два можливі способи подолати вогонь у таких умовах:
За допомогою внутрішньої системи протипожежного водопостачання. Усе було б чудово, якби не статистичні дані. В Україні 5 193 висотні житлові будинки, а в 2 691 з них не працюють системи протипожежної захисту.
За допомогою технічних засобів подавання води
Такими засобами обладнані пожежні автодрабини. Проте, як ми вже знаємо, пожежні підрозділи недостатньо ними укомплектовані. Тож чи готові українські пожежники до вогню у багатоповерхівках? На жаль, як показує статистика — ні.

Брандмауер — 13 травня 2021

Чи потрібні в Україні автономні пожежні сповіщувачі (АПС) ?

Яскравий приклад того, як АПС рятує життя мільйонам людей, продемонструвала Америка. У 60-их роках минулого століття стався ряд численних пожеж, після яких США прийняли закон про обов’язкове встановлення АПС у всіх домівках.
До 1995 року понад 90% будинків були захищені від вогняного лиха. Як результат — рівень загибелі людей знизився на 56 %, а економічний збиток від пожеж — на 59 %.Такий самий закон прийнятий в Канаді, Австралії, Франції та багатьох інших країнах. А що ж Україна? За статистикою, десята частина випадків трапляється саме на підприємствах.
Як цьому може запобігти АПС? Звісно, найкращий спосіб уникнути лиха — дотримуватися правил пожежної безпеки. Та все ж виникають ситуації, коли залишається єдине — якомога швидше сповістити про небезпеку.

Коротке замикання струму
Необачне поводження з електроприладами
Непогашена цигарка, сірник чи будь-яке джерело вогню
Десятки подібних ситуацій вмить можуть забрати у вас та ваших підлеглих підприємство чи навіть життя. Якщо ж у вас встановлений АПС, ви відразу зможете взяти ситуацію під контроль.

Для того, щоб уберегти своє підприємство, достатньо зателефонувати Brandmauer 063 03 94 111 і делегувати встановлення АПС 😉

Брандмауер — 5 червня 2021

Аерозольна система пожежогасіння: що це, як і навіщо ?

На вашому підприємстві почалася пожежа — ваші дії?Якомога швидше телефонувати 101 і мерщій за вогнегасником! Та чи достатньо одного вогнегасника? А два? Може, три? Або ж одна аерозольна система пожежогасіння. Така установка може як локалізувати, так і повністю ліквідувати вогнище. Як працює система пожежогасіння? Генератори виділяють аерозольну суміш, у складі якої певні хімічні речовини. Вона загорається й утворює гарячий потік газів і твердих часток.

Переваги аерозольної системи:

 • Ще 10–15 хв після завершення роботи генератора у повітрі залишається необхідна кількість аерозолю. Тому повторне виникнення вогню неможливе.
 • Тверді частки, які розпилює генератор, утворюють плівку, яка перекриває доступ кисню до вогню. Після пожежі її легко можна змити мийними засобами.
 • Після використання вам не потрібно перезаряджати генератор. Він завжди готовий до роботи та не потребує додаткового обслуговування.
 • Така установка значно дешевша, ніж інші системи. Потрібно придбати лише генератор та модуль.
 • Жодного додаткового обладнання.
Де використовують установки аерозольного пожежогасіння?
 • На виробництвах
 • На складах, у гаражах і цехах
 • У залізничному й автомобільному транспорті
 • На морських і річкових суднах
Де шукати? Як придбати? Як установити?

Відповімо на всі ці запитання — телефонуйте +380630394111

Брандмауер — 5 червня 2021

В УКРАЇНІ ЗМІНЮЮТЬ СИСТЕМИ ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ

Для підвищення пожежної безпеки в Україні планують впровадити сучасні системи пожежогасіння тонкорозпиленою водою. У проекті змін до ДБН В.2.5-56-2014 «Системи протипожежного захисту» міститься низка сучасних рішень для підвищення пожежної безпеки, зокрема, передбачено застосування систем пожежогасіння тонкорозпиленою водою.

Перевагою даного способу є його ефективність, та те, що через зменшення кількості витрат води для пожежогасіння жодне приміщення не буде затоплене або зруйноване від надмірної кількості води при гасінні звичайними способами, а вогонь при цьому буде ефективно ліквідований завдяки спеціальному обладнанню, що тонко розпилює воду. Такий метод дозволяє витрачати менше води на гасіння пожежі, а, отже, і запасні резервуари із запасом води можуть бути меншими і займати менше місця.

Крім цього, новими змінами передбачається встановлення звукової сигналізації про несправність та додаткові показники щодо готовності роботи систем протипожежного захисту. Це дозволить збільшити ефективність роботи таких систем та швидше виявляти надзвичайні ситуації та реагувати на них.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Львів, Львівська область

тел.+380 63 03 94 111
Cookie-файли
Налаштування Сookie-файлів
Детальна інформація про цілі обробки даних і постачальників, які ми використовуємо на наших сайтах
Аналітичні Cookie-файли Відключити все
Технічні Cookie-файли
Інші Cookie-файли
Ми використовуємо файли Cookie для поліпшення роботи, персоналізації та підвищення зручності користування нашим сайтом. Продовжуючи відвідувати сайт, ви погоджуєтеся на використання нами файлів Cookie. Детальніше про нашу політику щодо Cookie.
Налаштувати Прийняти все
Cookies